Szkolenia
image1 image2 image3 image4

Szkolenia

Zdobywaj wiedzę od Ekspertów i ucz się z Najlepszymi!

Jeśli chcesz być profesjonalnym pośrednikiem kredytu hipotecznego, to zapraszamy na cykl szkoleń praktycznych, przygotowujących do wykonywania tego zawodu.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

  • umiejętność budowania relacji z klientem;
  • wiedza o produktach finansowych, w szczególności w zakresie kredytów hipotecznych, w odniesieniu do obowiązującej ustawy o kredycie hipotecznym i nadzorze nad pośrednikami i agentami;
  • poznanie rynku nieruchomości;
  • zapoznasz się rónież z procedurami bankowymi, od sprawdzenia zdolności kredytowej, przez ocenę ryzyka kredytowego, przygotowanie ofert dla klienta, aż po otrzymanie finalnego produktu - czyli ostatecznej decyzji kredytowej.
Zależy nam również na tym, aby podzielić się wiedzą ekspercką w zakresie narzędzi, któe mogą wesprzeć przyszłego pośrednika kredytu hipotecznego w stwarzaniu warunków do osiągania spełnienia zawodowego.
 
Będzie możliwość praktycznego zastosowania wiedzy podczas spotkań z klientami.
 
Samo szkolenie będzie dawało przestrzeń do wymiany spostrzeżeń, generowania pomysłów i wniosków, o jakie aspekty należy zadbać aby zdobyć zaufanie klientów.
 
Najbardziej zaangażowanym uczestnikom zaproponujemy możliwość współpracy.
 
Całkowity koszt szkolenia: 250 zł
 
Przejdź do formularza zgłoszeniowegoNie wystarczy być szefem, trzeba być liderem

„Czyli jak być szefem od którego nie odchodzą pracownicy?"
„W jaki sposób kreować wiarygodny wizerunek menedżera i wypracować swój własny styl zarządzania"
„Jak motywować zespół, aby osiągał wyznaczone cele?"

Program szkolenia jest zbiorem kluczowych kompetencji menedżerskich, które zapewnią sukces w zarządzaniu. Uczestnicy wypracują swój własny styl zarządzania, będą potrafili w skuteczny sposób komunikować się w relacji przełożony-podwładny, będę potrafili wzmacniać i rozwijać kompetencje swojego zespołu, wyznaczać cele oraz motywować pracowników do skutecznej ich realizacji.


Budowanie wizerunku

Wizerunek jest ważny na wszystkich poziomach komunikacji, a zwłaszcza w biznesie. Najczęściej oceniamy ludzi po ich stylu i wyglądzie. Budowanie pozytywnego wizerunku osobistego powinno być istotne dla każdego, kto myśli o rozwoju zawodowym i osobistym. Dziś, na całym świecie, profesjonalny wizerunek biznesowy jest synonimem szacunku dla klienta i autorytetu reprezentowanego urzędu czy firmy. Czasami potrafi też odnieść bardziej spektakularny sukces w promocji danej instytucji niż reklama w mediach, która często jest dużo bardziej kosztowna.


Coaching

Jeśli pragniesz osiągnąć cele i marzenia a nie wiesz jak, potrzebujesz pogłębić swoją świadomość, lepiej poznać co jest dla Ciebie ważne? Dzięki coachingowi dokonasz własnych odkryć, które poprowadzą Cię do większych możliwości i zaskakujących rozwiązań. Coaching inspiruje. Sprawia, że lepiej wykorzystujesz swoje umiejętności i naturalne zdolności. Stajesz się bardziej kreatywny i zwiększasz siłę swojej motywacji. Coaching biznesowy – wzmacniając lidera czy zespół, przyczyniasz się do rozwoju swojej firmy.