O nas
image1 image2 image3 image4

O nas

Jesteśmy Zespołem ludzi, którzy swoją wiedzę, doświadczenie i praktykę zawodową zdobywali w międzynarodowych bankach i prestiżowych firmach szkoleniowych w Polsce i zagranicą.
Nasi specjaliści w zakresie bankowości, finansów i szkoleń pracowali z Tysiącami Klientów zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych. To co nas wyróżnia to wiedza, doświadczenie, długofalowe relacje z Klientami, które budujemy dzięki etycznym i uczciwym działaniom. Jesteśmy kreatywni i elastyczni, w pełni identyfikujemy się z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów, ponieważ wiemy, że właściwe ich rozpoznanie pozwala dopasować najlepsze rozwiązania. Dzięki temu nasi Klienci są zadowoleni i polecają nas innym. Dostarczamy Klientowi najwyższej jakości rozwiązania w zakresie usług finansowych oraz rozwoju kadr.

Aneta Szcześniak

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych na kierunku Bankowość i Doradztwo Finansowe jak również Menedżerskich Studiów Podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta w firmach o profilu korporacyjnym, a także doświadczenie w zarządzaniu placówkami bankowymi i zespołami sprzedażowymi. Specjalista w dziedzinie doradztwa i profesjonalnej sprzedaży produktów finansowych, komunikacji w kontaktach handlowych oraz budowaniu i wdrażaniu standardów handlowych.Hanna Tarczykowska

Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w zakresie Finansów i Rachunkowości oraz na kierunku Bankowość i Doradztwo Finansowe w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Ukończyła także Akademię Strategicznego Przywództwa Roberta Krolla oraz Akademię Menadżera prowadzoną przez Szkołę Trenerów Biznesu Moderator. Menager z kilkunastoletnim stażem pracy w międzynarodowych bankach obsługujących klientów indywidualnych oraz firmowych w zakresie produktów kredytowych i depozytowych. Certyfikowany trener i coach oraz stylista w zakresie budowania wizerunku biznesowego i osobistego.

 

Grzegorz Grzebel

Specjalista, ekspert do spraw produktów inwestycji oraz dotacji unijnych. Praktyk rynku kapitałowego. Wyspecjalizowana, teoretyczna wiedza zdobyta na kierunku Finanse i Rachunkowość w Wyższej Szkole Bankowej. Poparta licznymi szkoleniami - praktycznymi, prowadzonymi przez czołowych Doradców Inwestycyjnych z całego kraju, a także świata. Powiązany z rynkiem kapitałowym od wielu lat i od zawsze charakteryzujący się niepodważalną niezależnością w obsłudze Klienta. Z wieloletnim portfelem inwestycyjnym zbudowanym u Klienta indywidualnego jak i biznesowego. Umiejętności i wiedza udokumentowana certyfikatami i uprawnienia producentów produktów inwestycyjnych.